Nejnovější články

Zveme vás v pondělí 28.10. 2024 do kulturního domu v Nové Vsi u Nového Města na Moravě, kde se od 14 hodin uskuteční další turnaj v piškvorkách.

V rámci akce "Týden knihoven 2024" se podařilo krajské knihovně či knihovnám vyjednat audioknihu, kterou si mohou čtenáři na podporu akce zdarma stáhnout či poslechnout na webových stránkách Palmknihy. Kniha se jmenuje Eleanor se má vážně skvěle, od autorky Gail Honeymanové, přeložila Olga Bártová a čte Petra Špalková. Audiokniha je k dispozici do...

Ve čtvrtek 19. září jsme pro Vás dovezli další knihy k vypůjčení z novoměstské knihovny. Jejich seznam naleznete níže.